• A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

Hegedüs Erikának mielőbbi gyógyulást kívánunk!

A hazai Ironman versenyek úttörője, többszörös bajnok és bajnoki helyezett, a mindenki által ismert Hegedüs Erika,
a nyíregyi versenyen balesetet szenvedett, a napokban kulcscsontműtéten esett át. A 90-es évek elejétől a hosszútávú
OB-k meghatározó szereplője volt, később senior versenyzőként több alkalommal is elnyerte az "Év sportolója" címet.
Sokan még óvodába sem jártak, mikor ő már számtalan győzelmet tudhatott maga mögött ebben az embert próbáló sportágban!

Idézet a nagyatádi Ironman krónikájából:

"1992.augusztus 28. ... "Hawaii körülmények", azaz negyvenfokos hőség és kellemetlenül perzselő szél fogadja azt a 93 jelentkezőt,
aki vállalja a megmérettetést. A verseny Dave Scott egy ismert mondását bizonyítja: "aki a triatlonban a győzelemre pályázik,
annak nem lehet lyukas száma..." ... A nőknél nem születik meglepetés, mert Hegedűs Erika semmit sem bíz a véletlenre. Újra farag
15 percet egyéni legjobbjából (10:41:42), s magabiztosan nyeri a versenyt Benkő Ildikó (11:09:45) ..."

A teljes cikk az IRONMAN.HU weboldalán olvasható.

ERIKÁNAK MIELŐBBI GYÓGYULÁST ÉS TOVÁBBI SPORTSIKEREKET KÍVÁNUNK!