Idetekerj.eu - Debrecen

  • A betűméret növelése
  • Alapértelmezett betűméret
  • A betűméret csökkentése

2013.10.20. Területi Évadzáró. Vasárnap 11 óra!

DEBRECENI DOMINANCIA A 80 KM-ES FUTAMON!

RÓKA TIBOR FÖLÉNYES GYŐZELMÉVEL SZÁLLÍTOTTA A DKSI ÚJABB SIKERÉT!

T

A hagyományos évadzáró versenyre már sokan előre jelezték érkezésüket, így várható volt, hogy a kilátogatók színvonalas küzdelmek szemtanúi lehetnek.

Gyönyörű idő fogadta a versenyre érkezőket. A népes mezőny, mely nemzetközi volt, már izgatottan várta a rajtot. Először a 80 km-es csoportot indították, majd szép sorjában a többieket.

DARTS KÉPEI - PP képei

KIÍRÁS

VELO CIKK!

BESZÁMOLÓ ÉS EREDMÉNYEK LENT!

A 80 km-es futamban a FELNŐTT, MASTER 1 és az IFI kategória résztvevői hajtottak együtt. Az első pár km után rögtön megindultak a támadások. 10 km után Róka Tibor (DKSI) megalkuvást nem tűrő tempóval elszakadt másodmagával az élen kialakult 8 fős bolytól, de ellenfele hamar "megadta" magát. Gyakorlatilag egyedül abszolválta a hátralévő 70 km-t, és aratott magabiztos győzelmet. Voltak próbálkozások a felzárkózásra, de ezek esélytelennek bizonyultak.
A debreceni dominanciát jól mutatja, hogy abszolút értékelésben a TOP10-ben hat DEBRECENI bringás került!

 

Területi Évadzáró, Debrecen, Panoráma út, 2013. október 20.





Korcsoportos listák lent!







10 km abszolút
A.H. K.H. Rajtszám Név Kat. Egyesület/Város Eredmény
1. 1. 21 Sánta Ármin U13 Debrecen 16:44
2. 2. 84 Vancsek Tamás U13 Debrecen 23:04














80 km abszolút
A.H. K.H. Rajtszám Név Kat. Egyesület/Város Eredmény
1. 1. 10 Róka Tibor F DKSI-Freeriderz 1:54:11
2. 1. 3 Vilmányi Tamás M1 MiránK DOMKK 1:57:51
3. 2. 14 Nagy Gyula M1 DKSI-Freeriderz 1:57:51
4. 2. 28 Hemmert János F Team Prolog 1:58:33
5. 3. 12 Bartha Gergely M1 DKSI-Freeriderz 1:58:33
6. 3. 11 Nagy II. Zoltán F DKSI-Freeriderz 1:59:35
7. 4. 32 Solymosi János M1 NyKSE 1:59:35
8. 4. 15 Magas Dávid F DKSI-Freeriderz 1:59:35
9. 5. 26 Pályi Csaba F Mezőtúr Protúr 2:03:03
10. 1. 87 Papp Péter U19 Nagyvárad 2:03:05
11. 6. 1 Nagy Gergő F MiránK DOMKK 2:03:10
12. 5. 33 Hován Róbert M1 NyKSE 2:03:14
13. 2. 34 Kató László U19 NyKSE 2:03:16
14. 3. 72 Horváth Roland U19 Marghita 2:03:26
15. 6. 2 Ónodi Péter M1 MiránK DOMKK 2:03:40
?
54 Némedi Sándor M1 Debrecen ?
?
55 Csire Szabolcs M1 Nyíregyháza ?
?
78 Erdős László M1 KörösBike ?
DNF
20 Szabó Péter M1 DKSI-Freeriderz -
DNF
41 Vinnai Zsolt M1 ViniBike -
DNF
44 Horváth Zsolt M1 ViniBike -














40 km abszolút
A.H. K.H. Rajtszám Név Kat. Egyesület/Város Eredmény
1. 1. 7 Björn Ehring M2 Freeriderz SC 1:00:42
2. 1. 29 Molnár Gábor U15 BikeExpress 1:00:42
3. 2. 43 Sárosi Endre M2 ViniBike 1:00:42
4. 3. 64 Papa Gaetano M2 DKSI-Freeriderz 1:00:42
5. 1. 36 Fodor Dávid U17 NyKSE 1:00:42
6. 1. 24 Huszár László M3 Karbona Salgótarján 1:00:42
7. 4. 79 Mészáros Zoltán M2 KörösBike 1:00:42
8. 5. 17 Zsupos Sándor M2 DKSI-Freeriderz 1:00:42
9. 2. 67 Teutu Darian U15 Marghita 1:00:42
10. 3. 71 Farkas Dominik U15 Marghita 1:00:42
11. 2. 6 Bereczki Zoltán U17 H.böszörményi Tekergők 1:00:42
12. 4. 42 Dallos Dániel U15 ViniBike 1:00:42
13. 2. 5 Sztruhár József M3 Mátra Biker 1:00:42
14. 3. 22 Papp Zoltán M3 Karbona Salgótarján 1:00:42
15. 3. 19 Bódi Levente U17 DKSI-Freeriderz 1:01:16
16. 5. 68 Ecsedi Dávid U15 Marghita 1:02:00
17. 6. 73 Sándor Klaudiu M2 Marghita 1:02:00
18. 7. 31 Kovács Levente M2 Miskolc 1:12:08
19. 1. 61 Korláth Krisztián M1! Debrecen 1:13:02
20. 4. 25 Fekete Gábor M3 Mezőtúr Protúr 1:13:04
21. 2. 63 Varga László M1! Debrecen 1:13:04
22. 1. 81 Hugyecz Angéla N KörösBike 1:13:04
23. 5. 82 Juhász Imre M3 Hajdúböszörmény 1:15:06
24. 6. 52 Hidasi János M3 ViniBike 1:15:12
25. 3. 47 Sinka Ákos U19! ViniBike 1:15:21
26. 2. 76 Ludmány Rita N Debrecen 1:16:12
27. 4. 80 Csüllög Sándor M1! KörösBike 1:16:12
28. 3. 40 Rente Tünde N Debrecen 1:17:06
29. 5. 38 Potornai Nándor M1! Debrecen 1:18:17
30. 4. 48 Gönczi Veronika N ViniBike 1:18:31
31. 5. 49 Szentpéteri Gabriella N ViniBike 1:18:31
32. 6. 50 Harászi Enikő N ViniBike 1:19:20
33. 7. 70 Kühnle Károly M3 ViniBike 1:24:15
34. 8. 65 Magas Ákos M2 DKSI-Freeriderz 1:26:00
35. 7. 30 Kovács Edina N Miskolc 1:30:50
?
85 Juhász Artúr M2 Debrecen ?
DNF
18 Monoki Róbert M2 DKSI-Freeriderz -







Korcsoportos bontás
80 km ifi

K.H. Rajtszám Név Kat. Egyesület/Város Eredmény

1. 87 Papp Péter U19 Nagyvárad 2:03:05

2. 34 Kató László U19 NyKSE 2:03:16

3. 72 Horváth Roland U19 Marghita 2:03:26














80 km felnőtt

K.H. Rajtszám Név Kat. Egyesület/Város Eredmény

1. 10 Róka Tibor F DKSI-Freeriderz 1:54:11

2. 28 Hemmert János F Team Prolog 1:58:33

3. 11 Nagy II. Zoltán F DKSI-Freeriderz 1:59:35

4. 15 Magas Dávid F DKSI-Freeriderz 1:59:35

5. 26 Pályi Csaba F Mezőtúr Protúr 2:03:03

6. 1 Nagy Gergő F MiránK DOMKK 2:03:10














80 km master1

K.H. Rajtszám Név Kat. Egyesület/Város Eredmény

1. 3 Vilmányi Tamás M1 MiránK DOMKK 1:57:51

2. 14 Nagy Gyula M1 DKSI-Freeriderz 1:57:51

3. 12 Bartha Gergely M1 DKSI-Freeriderz 1:58:33

4. 32 Solymosi János M1 NyKSE 1:59:35

5. 33 Hován Róbert M1 NyKSE 2:03:14

6. 2 Ónodi Péter M1 MiránK DOMKK 2:03:40

? 54 Némedi Sándor M1 Debrecen ?

? 55 Csire Szabolcs M1 Nyíregyháza ?

? 78 Erdős László M1 KörösBike ?

DNF 20 Szabó Péter M1 DKSI-Freeriderz -

DNF 41 Vinnai Zsolt M1 ViniBike -

DNF 44 Horváth Zsolt M1 ViniBike -














40 km nők

K.H. Rajtszám Név Kat. Egyesület/Város Eredmény

1. 81 Hugyecz Angéla N KörösBike 1:13:04

2. 76 Ludmány Rita N Debrecen 1:16:12

3. 40 Rente Tünde N Debrecen 1:17:06

4. 48 Gönczi Veronika N ViniBike 1:18:31

5. 49 Szentpéteri Gabriella N ViniBike 1:18:31

6. 50 Harászi Enikő N ViniBike 1:19:20

7. 30 Kovács Edina N Miskolc 1:30:50














40 km haladó

K.H. Rajtszám Név Kat. Egyesület/Város Eredmény

1. 29 Molnár Gábor U15 BikeExpress 1:00:42

2. 67 Teutu Darian U15 Marghita 1:00:42

3. 71 Farkas Dominik U15 Marghita 1:00:42

4. 42 Dallos Dániel U15 ViniBike 1:00:42

5. 68 Ecsedi Dávid U15 Marghita 1:02:00














40 km serdülő

K.H. Rajtszám Név Kat. Egyesület/Város Eredmény

1. 36 Fodor Dávid U17 NyKSE 1:00:42

2. 6 Bereczki Zoltán U17 H.böszörményi Tekergők 1:00:42

3. 19 Bódi Levente U17 DKSI-Freeriderz 1:01:16














40 km kategórián kívüliek

K.H. Rajtszám Név Kat. Egyesület/Város Eredmény

1. 61 Korláth Krisztián M1! Debrecen 1:13:02

2. 63 Varga László M1! Debrecen 1:13:04

3. 47 Sinka Ákos U19! ViniBike 1:15:21

4. 80 Csüllög Sándor M1! KörösBike 1:16:12

5. 38 Potornai Nándor M1! Debrecen 1:18:17














40 km master2

K.H. Rajtszám Név Kat. Egyesület/Város Eredmény

1. 7 Björn Ehring M2 Freeriderz SC 1:00:42

2. 43 Sárosi Endre M2 ViniBike 1:00:42

3. 64 Papa Gaetano M2 DKSI-Freeriderz 1:00:42

4. 79 Mészáros Zoltán M2 KörösBike 1:00:42

5. 17 Zsupos Sándor M2 DKSI-Freeriderz 1:00:42

6. 73 Sándor Klaudiu M2 Marghita 1:02:00

7. 31 Kovács Levente M2 Miskolc 1:12:08

8. 65 Magas Ákos M2 DKSI-Freeriderz 1:26:00

? 85 Juhász Artúr M2 Debrecen ?

DNF 18 Monoki Róbert M2 DKSI-Freeriderz -














40 km master3

K.H. Rajtszám Név Kat. Egyesület/Város Eredmény

1. 24 Huszár László M3 Karbona Salgótarján 1:00:42

2. 5 Sztruhár József M3 Mátra Biker 1:00:42

3. 22 Papp Zoltán M3 Karbona Salgótarján 1:00:42

4. 25 Fekete Gábor M3 Mezőtúr Protúr 1:13:04

5. 82 Juhász Imre M3 Hajdúböszörmény 1:15:06

6. 52 Hidasi János M3 ViniBike 1:15:12

7. 70 Kühnle Károly M3 ViniBike 1:24:15


 

Hozzászólások 

 
#1 Pataki Péter 2013-10-21 14:20
Gratulálok mindenkinek, klassz volt kívülről!
 

Partnereink

Chili Sport Debrecen


Systematica Kft. - Hörmann


Vozzy Kerékpár és Snowboard


FitZone Spinning


Bike Polo Debrecen


Finish Line Sportiroda


Györgyi Gábor bringás oldalai


gabitrial.hu Extrém Sport Csapat