pFEJES GÁBOR - RÓKA TIBOR (BÁTORFI) LETT 2014. ÉV ELIT PÁROS BAJNOKA!

Fegyveres Máté- Nagy Zoltán (DKSI)
6. Ivanics Gergely-Mogyorósi Máté (HUNGAROFONDO)

Részletek lent!

Enyhe szélbenl, 15 fokban, Istennek hála, száraz időben zajlott a párosok viadala.

Az utánpótlás korúaknál a szegedi, szekszárdi, békéscsabai, KSI-s, Bikeexpressz-es fiatalok vetélkedtek, még az Elit kategóriában a címvédő Utensilnord (Pelikán János-Holló Botond)a bivalyerős Bátorfi (Fejes Gábor-Róka Tibor) csapatának ellenében szeretett volna a trónon maradni. Ez utóbbi párharcban a bátorfis fiúk már az első kilométerektől ellenállhatatlanok voltak, folyamatosan növelték előnyüket a riválisokkal szemben. A négy fordítót is tartalmazó távot új pályacsúccsal, 50 km/h átlagot meghaladó sebességgel teljesítették, több mint 1 percet adva a címvédőnek! Gratulálunk a bajnokoknak!

Tibi számára most érett be az utóbbi 8 év, és 3 versenyszezon kemény munkájának gyümölcse, hiszen számos Amatőr Kupa versenyen aratott győzelme után most végre Elit Bajnoki Címet nyert! A céltudatos és eltökélt edzések nem voltak hiába!

Itt két DKSI-s alakulat is rajthoz állt. A
Nagy Gyula-Hajdu Barna páros kicsivel csúszott le a dobogóról, még a Fegyveres Máté- Nagy Zoltán alkotta duó az ötödik helyen végzett, melyhez gratulálunk!

Magyarország Páros Időfutam Bajnoksága

A verseny rendezője: Szenyor Szabadidő Kerékpáros SE, Magyar Kerékpáros Szakági szövetség,

A verseny szervezője: Tóth István  0036 30 3259952

A verseny résztvevői: Azok a MKSZ versenyengedéllyel rendelkező versenyzők,  akiket az egyesületük szabályosan benevez. Vegyes csapatok indulása nem engedélyezett. Indulás csak egyforma egyesületi mezben lehetséges.

Helye, időpontja: Dunakiliti- Rajka 1711 sz. főút.2014. szeptember 14. 9 óra

Versenyiroda és központ:  Arany Kárász kemping.

A verseny célja: A Magyarország Páros időfutam csapat Bajnoka címek eldöntése

Nevezés: Emailben Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. . A nevezésben fel kell tüntetni a korcsoportot, UCI kódot,

Nevezési határidő: 2014.szeptember 10. A határidő lejárta után nem áll módunkban nevezést elfogadni

Nevezési díj: 2500huf/ csapat. A versenyre csak azon csapatok nevezhetnek, akiknek egyesülete befizette az éves MKSZSZ tagdíjat.

Elit       24 km                    4 fordító

Indítás percenként a felsorolt sorrendben.

Verseny kisérése: Az UCI és MKSZ szabályai betartásával lehetséges.

Értékelés: Az MKSZSZ szabályai szerint győz az a csapat, aki a legrövidebb idő alatt teljesíti a távot.

Díjazás: A korcsoportonkénti első három helyezett érem díjazásban részesül.

Magyarország Amatőr Páros Időfutam Bajnoksága

A verseny rendezője: szenyor Szabadidő KSE, MKSZSZ

Helye és időpontja: Dunakiliti-Rajka 1711 főút 2014. szeptember 14. (vasárnap)9 óra

A verseny főszervezője: Tóth István 0036303259952

A verseny főbírája:     MKSZSZ Versenybírói Bizottságból                         .

A verseny célja: A Magyarország   Amatőr Páros Csapat Időfutam -Bajnoka címek eldöntése.

Nevezés: Csapatonként Emailben

Nevezési határidő: szeptember 10.

Nevezés módja: A nevezésüket az Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címre várjuk.

Nem fogadjuk el sem a pontatlan, sem a határidő után érkező, sem a helyszíni nevezéseket.

A Magyar Köztársaság Amatőr Bajnoksága nyílt minden  versenyző számára, aki  szabályosan benevez

Nevezési díj: A nevezési díj: 2500 Ft. /csapat

A rajt helyszínén –nyitás 8 órakor

Rajtszámok: A versenyzők kötelesek a szervezők által kiadott rajtszámokat viselni.

A rajtszámok legkésőbb 60 perccel az adott kategória rajtja előtt vehetők át

Korcsoportok:
- 80 alatt             24 km 4 fordító
- 80 felett      24 km

/Mindkét versenyzőnek negyven év felettinek kell lennie /A korcsoportot a két versenyző össz életkora határozza meg.

Díjazás: Korcsoportonként az első három helyezettek érem díjazásban részesülnek

A verseny a Magyar Köztársaság Páros Csapat Időfutam bajnokságának keretén belül kerül megrendezésre az U19-es fiúk futama után közvetlenül. Indítás percenként. A pálya teljes útzárással lesz biztosítva.
A csapatok tagjainak azonos mezben kell indulnia. A versenyre az MKSZSZ szabályai vonatkoznak.