Single Blog Title

This is a single blog caption

Időfutam és Országúti OB: KONTENT-DKSI eredmények

A DKSI rendezte Időfutam OB szép sikereket hozott a csapat számára, hiszen két bajnoki címet is sikeresen hódítottunk el, valamint további két dobogós hely, egy ezüst és egy bronzérem lett a nap eredménye. Több kategóriában is igen szoros küzdelemben dőltek el a helyezések, de természetesen volt aki már a 2 napra rá kezdődő mezőnyversenyre hangolt, ki-ki aszerint, melyik versenyszám az erőssége. Összességében sikeres napot zártak a fiúk-lányok!

U15: 8. Csáki Szabolcs, 12. Jenei Dániel
WU17: 1. Kovács Judit
U17: 1. Szíjártó Zétény, 2. Árvai Kristóf, 9. Orosz Bálint, 13. Páll Zsombor, 15. Holczer Péter
Master3: 8. Rácz Gyula, 9. Ürmössy Imre
Master2: 6. Szabó Ferenc, 11. Páll János
Amatőr 19-39: 3. Kiss Gergő, 11. Kajdy Károly
Felnőtt nő: 10. Kovács Petra, 16. Csefkó Helga
U19: 8. Nagy Bendegúz, 16. Kovács Dániel, 21. Sánta Ármin, 23. Polyák Gábor, 24. Matkó Norbert

A bajnoki hétvégén a szombati napon került sor az utánpótlás, vasárnap pedig a felnőtt versenyekre. Itt sem vallottak szégyen a debreceniek, bár bajnoki címet nem sikerült szerezni, de érmekből itt sem volt hiány, sőt! Az Ibrányban rendezett versenyen a nagy meleg nehezítette a résztvevők dolgát. 6 dobogós hellyel gazdagodott a KONTENT-DKSI!

U15: 8. Jenei Dániel, 11. Csáki Szabolcs
WU17: 3. Kovács Judit
WU19: Nagy Gréta DNF
U17: 2. Árvai Kristóf, 3. Szíjártó Zétény, 7. Orosz Bálint, 9. Páll Zsombor, 10. Holczer Péter
U19: 3. Sánta Ármin, 5. Nagy Bendegúz, 13. Polyák Gábor, 19. Kovács Dániel
Master: 3. Korhán László
Amatőr férfi: 3. Boross Károly, 4. Kólya Tamás, 9. Kajdy Károly, 10. Bálint Péter; Csobán Csaba feladta.
Felnőtt nő: 11. Kovács Petra; Csefkó Helga térdfájdalom miatt feladni kényszerült.
Felnőtt férfi: 11. Vígh Zoltán

A két országos bajnokság mérlege tehát 10 dobogós hely: melyből két Magyar Bajnoki cím! GRATULÁLUNK MINDENKINEK!
Reméljük, hogy a szezon további bajnokságain is szép eredmények születnek majd.

A július egy szlovéniai utánpótlás versennyel indul az utánpótlás sor számára, melyről a közeljövőben beszámolunk majd.