Single Blog Title

This is a single blog caption

Hármascsapat, Tamási, Cigánd: újabb sikerek

Az elmúlt napok tartalmas programmal teltek, mivel több versenyen is érdekeltek voltunk. Augusztus 17-én a balmazújvárosi Hármascsapat OB-n indult három hármas csapatunk, akik ideálisnak mondható időben, szép eredménnyel zárták a napot: kategóriájában bajnok lett az U17-es csapat (Holczer Péter, Orosz Bálint, Páll Zsombor) és az U19-es csapat is (Árvai Kristóf, Kovács Dániel, Nagy Bendegúz), 120+ korcsoportban pedig bronzérmet szerzett a Nagy Kálmán, Nagy Zoltán és Páll János összetételű csapat!

Aug. 18-19-én a Tamási Kerékpáros Napokon járt az up. csapat. Szombaton mezőnyversenyre került sor, ahol temérdek dobogós hely született! WU17: 1. Kovács Judit; U17: 1. Szijártó Zétény, 2. Orosz Bálint; WU19: 2. Nagy Gréta; U19: 1. Nagy Bendegúz, 2. Kovács Dániel, 3. Sánta Ármin. A vasárnapi kritérium versenyen is dominált a Kontent-DKSI, 4 arany és számos egyéb éremmel gazdagodtunk! U19: 1. ifj. Kovács Béla; WU17: 1. Kovács Judit; U17: 1. Orosz Bálint, 2. Páll Zsombor; WU19: 2. Nagy Gréta; U19: 1. Sánta Ármin, 2. Polyák Gábor, 3. Nagy Bendegúz, 4. Kovács Dániel. Gratulálunk!

Ugyancsak aug.18-án vasárnap zajlott a cigándi “Ki a legény a gáton?” időfutam verseny, 20.7 km-es távon. A master/amatőr csapatunk szépen szerepelt, három ezüstöt szereztek! Senior2: 2. Ürmössy Imre, 8. Magas Ákos; Master2: 2. Szabó Ferenc, 19. Rácz Gyula; Elite1: 2. Kiss Gergő. Szép munka volt!!!

Az előttünk álló versenyek a csíkszeredai Novák Cycling Cup, a Margitta Kupa, valamint az U17 válogatottban szereplő fiataljainknak egy hamburgi verseny! HAJRÁ!